خبر جدید : قابلیت درج آگهی و مشاغل خود در سایت بچا اصف ( کلیک کنید )

استفاده از ظرفیت آمران به معروف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ آمران نقش ارشادی و تذکری دارند- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان

استفاده از ظرفیت آمران به معروف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ آمران نقش ارشادی و تذکری دارند- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان


حجت‌الاسلام حمیدرضا صادق‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بچا اصفهان در اصفهان، با اشاره به نقش امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم نقش امر معروف و نهی از منکر در سلامتی جسم و روح مردم است.

وی افزود: در حال حاضر به لطف پروردگار حاصل نقش امر به معروف و نهی از منکر را در مرحله اول جلسه مشترک بین مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مجمع رهروان و رابطان مساجد می‌بینیم.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان اینکه قرار ما نظارت بیشتر، ارشاد و تذکر در مناطق مختلف شهر و استان اصفهان است، گفت:  به عنوان یک نقش امر به معروفی این نکته را در استان  پیاده می‌کنیم تا هر چه بیشتر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا توسط مردم رعایت شود.

وی تصریح کرد:  100 نفر در مرحله اول اعلام آمادگی کردند و ما 2 هزار نفر را آماده می‌کنیم تا در مناطق مختلف شهر اصفهان و همچنین سایر شهرستان‌های استان که از لحاظ کرونا دچار مشکل هستند، حضور پیدا کنند و پیگیری‌های لازم انجام شود.

‌صادق‌زاده ادامه داد: آمران به معروف و ناظران دارای کارت ناظر سلامت در استان اصفهان در راستای کنترل و پیشگیری از کووید 19  نقش تذکری، ارشادی، نظارتی و مرتبطی در مورد گزارش‌های عدم رعایت پروتکل‌ها را ایفا می‌کنند.

وی با ابراز امیدواری در داشتن نقش موثر در بهداشت و پیشگیری کرونا، خاطرنشان کرد: همچنان که موارد مطالبه‌گری که به عهده داریم را  انجام می‌دهیم  پیرامون موارد دیگر نیز این نوع مطالبه‌گری که نقش سلامت محور جسمی و روحی دارد را دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/166/ش

منبع : سایت بچا اصف
#استفاده #از #ظرفیت #آمران #به #معروف #برای #رعایت #پروتکلهای #بهداشتی #آمران #نقش #ارشادی #تذکری #دارند #اخبار #اصفهان #اخبار #استانها #بچا اصفهان

نمایش مطلب
اصفهان| مهناز امیرشقاقی سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان شد- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان