خبر جدید : قابلیت درج آگهی و مشاغل خود در سایت بچا اصف ( کلیک کنید )

اصفهان| فرهاد بهادرانی به کادر فنی سپاهان اضافه شد- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان

اصفهان| فرهاد بهادرانی به کادر فنی سپاهان اضافه شد- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان


به گزارش خبرگزاری بچا اصفهان از اصفهان، به نقل از روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان، فرهاد بهادرانی با بیش از دو دهه فعالیت در باشگاه سپاهان به جمع کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه اضافه شد.

بهادرانی که از 16 سالگی با ورود به تیم سازمان گوشت اصفهان فوتبال خود را آغاز کرده است، در سال 1376 به تیم سیمان سپاهان اصفهان دعوت شد و زیر نظر رسول کربکندی به فوتبال خود ادامه داد.

فرهاد بهادرانی در کارنامه خود به عنوان بازیکن  در دومین دوره مسابقات لیگ برتر کشور، قهرمانی را با پیراهن سپاهان جشن گرفت و در سال 1386 نیز، پس از اینکه با هدایت حسین چرخابی موفق شدند تیم فوتبال سپاهان نوین را راهی لیگ برتر کنند از دنیای بازیکنی خداحافظی کرد و عرصه مربیگری را با حضور در دوره‌های مربیگری آغاز کرد.

این مربی جوان اما با تجربه تاکنون پنج مقام قهرمانی و سه مقام نایب قهرمانی را با عنوان سرمربی، همراه با تیم های نوجوانان و جوانان سپاهان در سطح مسابقات لیگ برتر ایران به دست آورده است و دو فصل متوالی نیز در سال‌های 96 و 97 از سوی کانون مربیان کشور،  به عنوان بهترین مربی ایران در هدایت تیم‌های نوجوانان و جوانان سپاهان معرفی شده است و اخیراً نیز با پیشنهاد سرمربی سپاهان و موافقت مدیران باشگاه به جمع کادر فنی سپاهان اضافه شد تا فصل جدیدی از مربیگری را در بالاترین سطح فوتبال کشور آغاز کند.

فرهاد بهادرانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سپاهان از اعتماد سرمربی تیم فوتبال سپاهان و مدیران این باشگاه تشکر و ابراز امیدواری کرد با تجربه‌ای که طی این دو دهه در سپاهان کسب کرده است بتواند همراه با دیگر مربیان همچون محمود کریمی، علیرضا ربانی، رحمان احمدی، میگوئل تکسیرا و اعضای کادر فنی، سپاهان را در مسیر قهرمانی یاری رسانند.

هم‌بازی محرم نویدکیا در سال‌های نه‌چندان دور در پایان گفت: هرچند به دلیل بیماری کرونا در حال حاضر امکان حضور هواداران طلایی‌دل در ورزشگاه نقش‌جهان وجود ندارد، اما امیدوارم به عنوان یار مجازی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی ما را از حمایت خود محروم نکنند و همچون گذشته یار و یاور ما باشند.

انتهای پیام/165/ف

منبع : سایت بچا اصف
#اصفهان #فرهاد #بهادرانی #به #کادر #فنی #سپاهان #اضافه #شد #اخبار #اصفهان #اخبار #استانها #بچا اصفهان

نمایش مطلب
سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان| کارگردان فیلم “سلیم”: در شهر خاستگاه کودک سینمای کودک نداریم- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان