خبر جدید : قابلیت درج آگهی و مشاغل خود در سایت بچا اصف ( کلیک کنید )
اخبار اصفهان

اضافه شدن رشته‌هاي کاربردي به رشته‌هاي هنرستان

اضافه شدن رشته‌هاي کاربردي به رشته‌هاي هنرستان

بچا اصف: رئيس اداره آموزش فني و حرفهاي و کاردانش آموزش و پرورش استان با اشاره به اضافه شدن رشتههاي جديد مهارتي هنرستانها گفت: در شاخه فني و حرفهاي رشتهاي اضافه نشده، اما در ساختار شاخه کاردانش تعدادي رشته حذف و تعدادي اضافه شده که رشتههاي جديد کاربرديتر هستند.

پيمان شاهپوري با بيان اينکه خانوادهها ميتوانند براي ثبت نام فرزندانشان در رشته مورد نظر از ظرفيت همه هنرستانهاي شهر و استان استفاده کنند گفت: با اين شرايط ثبت نام دانش آموزان در هنرستانها از سامانه ثبت نام دبيرستانها جدا شده است.

وي گفت: 450 باب هنرستان در سطح استان با پراکندگي فعال هستند و از اين تعداد حدود 120 باب در همه نواحي شهر اصفهان در شاخه فني و حرفهاي و کاردانش امکان پذيرش دانشآموزان را دارد.

شاهپوري با اشاره به طراحي اپليکيشن هنرستان ياب اختصاصي استان اصفهان افزود: خانوادهها ميتوانند با کمک اين اپليکيشن رشته مورد نظر خود را شناسايي و با آگاهي بيشتر و داشتن نشاني و جانمايي هنرستان روي نقشه نسبت به ثبت نام دانشآموز اقدام کنند.

 

منبع : سایت بچا اصف
#اضافه #شدن #رشتههاي #کاربردي #به #رشتههاي #هنرستان

نمایش مطلب
اصفهان| احمدعباسی: تعویق دوباره لیگ به ضرر تیم‌هایی ‏است که تمرینات خود را زود آغاز کرده‌اند- اخبار اصفهان – اخبار اصفهان بچا اصفهان